irso
13 دی 1401 - 12:26

جلسه رئیس کمیسیون اجتماعی با رئیسی و قالیباف درباره طرح ساماندهی کارکنان دولت

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت باید هر چه سریعتر در دستورکار جلسه علنی قرار گیرد تا تعیین تکلیف شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، مهدی عیسی‌زاده رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز قوه مقننه در اخطاری با اشاره به طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت، گفت: این موضوع باید هر چه سریعتر تعیین تکلیف شود. نمایندگان هر زمانی که به حوزه انتخابیه خود می‌روند مردم موضوع ساماندهی کارکنان دولت را از آنها مطالبه می‌کنند.

وی افزود:در حال حاضر نزدیک به یک سال است که طرح ساماندهی استخدامی کارکنان دولت بین صحن و کمیسیون اجتماعی رد و بدل می‌شود با این حال بنده شنبه هفته جاری خدمت رئیس جمهور رسیدم و این موضوع را با وی مطرح کردم که ایشان هم گفتند موافق این مسئله هستند. همچنین بنده در دیداری که با رئیس مجلس داشتم ایشان هم موافق بررسی این طرح بودند.

رئیس کمسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: متاسفانه در یک اتاق دو مدل حقوق بگیر وجود دارد و این انصاف نیست که کارکنان دولت معطل این موضوع باشند.

عیسی‌زاده تصریح کرد: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت باید هر چه سریع‌تر در دستورکار جلسه علنی قرار گیرد تا تعیین تکلیف شود. در حال حاضر برخی کارکنان وزارتخانه‌های بهداشت و آموزش و پرورش بلاتکلیف هستند لذا تقاضا داریم طرح مذکور هفته آینده در دستور کار قرار گیرد.

انتهای‌ پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 952016